With Free Shipping Worldwide fake rolex for sale.Women's https://www.datacozy.com/.helpful resources www.mainreplica.com.i loved this www.minereplica.com.see page who sells the best replica watches.look at more info replica watches.see this konstantinchaykinreplica.com.i thought about this shopreplicawatches.More Bonuses black-watches.com.right here who sells the best replica watches.click for info perfect clone watches replica.a knockout post aaa replica watches.visit this web-site high quality rolex replicas.Get More Information https://www.healthbreitling.com.professional replica bell and ross.over here tag heuer monaco replica.article richard mille replica.try this out https://www.401kwatches.com/.Buy now best www.lawtagheuer.com.content breitling bentley replica.

VIDEI DRAUDZĪGS

Tas ir nenoliedzams fakts, ka cilvēks ar savām darbībām ir izraisījis un turpina izraisīt pastāvīgas izmaiņas atmosfērā un dabiskajā ekosistēmā.

Malkas dedzināšana ir daļa no pašas dabas reģenerācijas sistēmas. Koksne, degot kamīnā vai trūdot mežā, rada tādu pašu daudzumu oglekļa dioksīda, tāpēc tā ir oglekļa dioksīdam neitrāla degviela. No otras puses, kokiem un augiem ir nepieciešams oglekļa dioksīds, lai tie augtu un ražotu mums vērtīgu skābekli.
Situācija ar fosilo kurināmo, piemēram, naftu un gāzi, ir pavisam citāda. Katra sadedzinātā fosilā kurināmā vienība dabai pievieno saražotā oglekļa dioksīda daudzumu.
Fosilā kurināmā dedzināšana ievērojami palielina oglekļa dioksīda daudzumu atmosfērā, kas ir nozīmīgs faktors, kas veicina globālo sasilšanu. Diez vai mēs varam pilnībā apturēt šo attīstību, taču katrs ar savu personīgo izvēli to var būtiski bremzēt. Katrs kilograms koksnes, kas aizvieto fosilo kurināmo enerģijas ražošanā, samazina oglekļa dioksīda slodzi, t.i., tas ir katra cilvēka personīgais vides akts.
Dedzinot, koksne, tāpat kā citi kurināmie, rada ne tikai oglekļa dioksīdu, bet arī citas emisijas, piemēram, sīkas daļiņas, melno oglekli, PAO savienojumus, organiskos ogļūdeņražus un oglekļa monoksīdu. Protams, var domāt, ka viena kamīna izmeši ir tikai pilieni jūrā, taču kaitīgā ietekme uz vietējo, t.i., savu un apkārtnes elpomo gaisu, var būt ievērojama.

Uzņēmumā mēs vēlamies pievērst uzmanību mūsu produktu videi draudzīgumam.  Mēs vēlamies samazināt malkas dedzināšanas negatīvo ietekmi uz klimatu, un tādēļ ražotājs izstrādājis kamīnus tā, lai oglekļa monoksīda un sīko daļiņu emisijas būtu pēc iespējas zemākas. Ugunsdrošības ziņā emisijas var samazināt, paaugstinot ugunsgrēka temperatūru un optimizējot ugunsgrēka gaisa padevi (primārais, sekundārais un terciārais ugunsgrēks). Turklāt emisijas var samazināt, samazinot kamīna koksnes patēriņu un uzlabojot efektivitāti.
Kamīniem ir ļoti zemas emisijas. Turklāt tiem ir visaugstākā efektivitāte tirgū, un tie silda ar ļoti mazu koksnes daudzumu. Turklāt liela daļa  kamīnu ir pieejami arī ar kurtuvē integrējamu granulu degli, kas samazina izmešus un vēl vairāk palielina efektivitāti. Degli var nomainīt aptuveni 10 sekunžu laikā, tāpēc, ja vēlaties, varat izmantot pārmaiņus granulu un malkas skavu.

Kad malka deg tīri, no caurules nav redzami dūmi vai smaka. Šajā gadījumā no caurules gala iziet tikai ūdens tvaiki.
Krāsnīs malka deg ļoti tīri un augstā temperatūrā, bet izplūdes gāzu temperatūra joprojām ir zema. Siltums tiek efektīvi uzkrāts pavarda konstrukcijās un efektivitāte ir ļoti augsta. Pateicoties efektīvai uzglabāšanas jaudai, arī sadedzināmās malkas daudzums ir mazāks, līdz ar to samazinās arī kamīna emisijas.
Kamīnā drīkst dedzināt tikai sausu, tīru malku. Slapjas malkas vai atkritumu dedzināšana ievērojami samazina apkures jaudu, rada dūmu un sodrēju problēmas un var pat sabojāt kamīnu vai skursteņus.